Diensten
Contact
Hendrik Mandeweg 5
1947 HA Beverwijk
T 0251 82 44 72
info@quibble.nl
Route
Mooiste 'Postbus 51' aller tijden
Quibblog archief
| januari 2012 | |
| archief 2011 | archief 2010 |
| archief 2009 | archief 2008 |
| archief 2007 | archief 2006 |
| archief 2005 | |
Gratis mailnieuws
Met onze gratis e-mailnieuwsbrief houden we u graag op de hoogte van interessante artikelen, tips en tricks.
Nieuwsbrief ontvangen? Klik hier.
Quibble Content Abonnement
Een blog, advertorial, persbericht of webcopy: met een Quibble Content Abonnement krijgt u elke maand 4 teksten (250-300 woorden) over welk onderwerp en voor welk medium u maar wenst. Kosten: 295,-/maand.
1,2,3....klaar!
Een bestaande tekst snel en vakkundig laten redigeren?
Mail 'm naar info@quibble.nl. Nu mailen, straks offerte, tekst binnen drie werkdagen retour.
Durf te Schrijven!
Een workshop voor heerlijk eigenwijze zp'ers die alle touwtjes graag zelf in handen houden. In één dag leer je jouw eigen verhaal te vertalen naar teksten voor je website, presentatie/pitch of brochure. Perfectie is een streven, plezier een must!
Kom je ook op 12, 13 of 15 maart? Klik hier voor meer informatie.
Landingpages: het geheime wapen voor een toppositie in Google
Dit zeggen klanten over Quibble
"Ik ben echt heel erg blij met deze tekst – hij is steengoed. En een korte levertijd!"
Op zoek naar kantoorruimte in Beverwijk?
Bij Quibble zijn fijne werkplekken te huur.
Geïnteresseerd?
Klik hier.
Quibble quote
"De hele ochtend heb ik gewerkt aan de proefdruk van een van mijn gedichten, en een komma eruit gehaald.
's Middags heb ik hem weer teruggezet. "
Oscar Wilde
Burger, taal en overheid
Gepost om 17:21 door Eva
Taal (en dan met name taalgebruik) is precies datgene wat zo vaak tussen de burger en de overheid instaat. Want communiceren, dat is niet het sterkste punt van de doorsnee ambtenaar. Genoeg reden voor de Taalunie om aandacht te besteden aan dit onderwerp.
Wat vindt men van het taalgebruik van de overheid? In de krant Taalpeil 2008, die in november uitkomt, zet de Taalunie de meningen van Nederlanders, Vlamingen en Surinamers op een rij.
De Taalunie organiseert in november een debat over dit onderwerp. Op de 'Burger, taal en overheid'-webpagina vindt u alvast veel informatie, zoals een maandelijkse taaltip, leesvoer over het onderwerp en een forum waar u uw ei kwijt kunt. Bent u ambtenaar? De Taalunie stelt het zeer op prijs als u de enquête invult.


































