Diensten
Contact
Hendrik Mandeweg 5
1947 HA Beverwijk
T 0251 82 44 72
info@quibble.nl
Route
Mooiste 'Postbus 51' aller tijden
Quibblog archief
| januari 2012 | |
| archief 2011 | archief 2010 |
| archief 2009 | archief 2008 |
| archief 2007 | archief 2006 |
| archief 2005 | |
Gratis mailnieuws
Met onze gratis e-mailnieuwsbrief houden we u graag op de hoogte van interessante artikelen, tips en tricks.
Nieuwsbrief ontvangen? Klik hier.
Quibble Content Abonnement
Een blog, advertorial, persbericht of webcopy: met een Quibble Content Abonnement krijgt u elke maand 4 teksten (250-300 woorden) over welk onderwerp en voor welk medium u maar wenst. Kosten: 295,-/maand.
1,2,3....klaar!
Een bestaande tekst snel en vakkundig laten redigeren?
Mail 'm naar info@quibble.nl. Nu mailen, straks offerte, tekst binnen drie werkdagen retour.
Durf te Schrijven!
Een workshop voor heerlijk eigenwijze zp'ers die alle touwtjes graag zelf in handen houden. In één dag leer je jouw eigen verhaal te vertalen naar teksten voor je website, presentatie/pitch of brochure. Perfectie is een streven, plezier een must!
Kom je ook op 12, 13 of 15 maart? Klik hier voor meer informatie.
Landingpages: het geheime wapen voor een toppositie in Google
Dit zeggen klanten over Quibble
"Ik ben echt heel erg blij met deze tekst – hij is steengoed. En een korte levertijd!"
Op zoek naar kantoorruimte in Beverwijk?
Bij Quibble zijn fijne werkplekken te huur.
Geïnteresseerd?
Klik hier.
Quibble quote
"De hele ochtend heb ik gewerkt aan de proefdruk van een van mijn gedichten, en een komma eruit gehaald.
's Middags heb ik hem weer teruggezet. "
Oscar Wilde
Vrouwen handiger met Ikea-pakket
Gepost om 16:42 door Sandra
Soms willen wij er even fijntjes op wijzen dat Quibble gerund wordt door vrouwen…
Uit onderzoek van Ikea zelf blijkt dat vrouwen veel beter zijn in het in elkaar zetten van Ikea-meubels dan mannen. Volgens het Zweedse woonwarenhuis komt dit omdat mannen de handleiding niet lezen. Ze denken namelijk dat ze het zonder wel kunnen.
Vrouwen lezen eerst nauwgezet de instructies. Ook ordenen ze de verschillende deeltjes, terwijl mannen het zakje openrukken en alles op de grond gooien, aldus de resultaten van het onderzoek.
Opvallend is dat zeventig procent van alle Ikea-bezoekers vrouw is. Mannen gaan vooral mee als het om grotere aankopen gaat.
Bron: www.telegraaf.nl
Hilda | 10-12-2008 om 14:12
Hm, dan ben ik vaker man dan vrouw. Ik heb geen geduld voor gebruiksaanwijzingen. Bij veel ikeadingen zijn die ook niet nodig: het wijst zich vanzelf wel.
Eva | 10-12-2008 om 21:48
Haha, Hilda, en dus ben je dan toch weer op en top vrouw! Als jij vindt dat een Ikea-pakket zich vanzelf wel wijst, doe je het toch stukken beter dan de meeste mannen! ;-)


































